Олексій Лещенко, уродженець села Ольгопіль, отримав почесну нагороду – нагрудний знак «Золотий Хрест» за проявлену мужність і відвагу.
Олексій Михайлович народився у 1984 році та став добровольцем у квітні 2022 року, коли ворог вторгся на нашу землю. Служить у Національній Гвардії України в складі відомої бригади «Буревій», батальйон «Гроза».
Його бойовий шлях проліг через важкі бої на Лиманському напрямку в Серебрянському лісі Луганщини. Сьогодні він продовжує захищати Україну на Куп’янському напрямку Харківської області, демонструючи стійкість і професіоналізм.
За наказом Головнокомандувача Збройних сил України Лещенка нагороджено за рішучість, відданість і успішне виконання бойових завдань. Його вчинки – приклад героїзму для кожного з нас.
Слава Україні! Героям слава!
Джерело: Ольгопільська громада
При використанні вмісту сайту активне гіперпосилання на gaisun.vn.ua обовязкове. Думка автора статті може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальність за обгрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт лише є носієм інформації
Copyright © Новини Гайсин All Rights Reserved