З 9 по 12 травня у місті Буча Київської області проходив Кубок України з велосипедного туризму.
Вінницьку область на змаганнях представляли команди з Шаргорода (старша вікова категорія) та дві команди з Ладижина (молодша вікова категорія).
У змаганнях взяли участь 106 спортсменів із 9 регіонів України. Програма включала два основні види: індивідуальну комплексну дистанцію (фігурне водіння, тріал і велокрос) та командну «Смугу перешкод».
За підсумками змагань команда Ладижина здобула переконливу перемогу в загальному заліку, друга команда посіла почесне четверте місце.
Серед особистих здобутків учасників:
На комплексній дистанції перша команда Ладижина здобула друге місце. На дистанції «Смуга перешкод» у складі Чорної Уляни, Макогонюк Олександри, Бондаренко Марії та Дудника Святослава – абсолютна перемога.
Також вітаємо переможців: Алєксіна Андрія, Кучер Анну, а також спортсменів другої команди – Грибанова Максима, Періжняка Дениса, Купрєєва Івана, Корбутяк Вікторію – із третім місцем на дистанції «Смуга перешкод».
До четвірки кращих у загальному заліку ввійшли: Грибанов Максим, Періжняк Денис, Купрєєв Іван, Корбутяк Вікторія, Матвійчук Марія та Лукашек Кіріл.
Тренери команд – Микола Стефаник та Оксана Бевз.
Щиро дякуємо організаторам за гідний рівень проведення заходу, господарям – за гостинність, а нашим воїнам – за можливість виховувати нове покоління переможців. Пишаємось досягненнями наших спортсменів та їх наставників.
Джерело: Ладижинська міська територіальна громада